Ginekologia estetyczna – podstawowe informacje

GINEKOLOGIA ESTETYCZNA

Nasze Centrum już od kilku lat ma w swojej ofercie zabiegi z dziedziny ginekologii estetycznej. Są to zabiegi mało inwazyjne, nie wymagające hospitalizacji i długiej rekonwalescencji, natomiast prawie od razu poprawiające jakość życia seksualnego oraz usuwające źródła kompleksów. Nasze centrum dysponuje szerokim wachlarzem zabiegów, które w istotny sposób mogą podnieść komfort życia codziennego.

Zabiegi ginekologii estetycznej są dedykowane kobiecie w każdym wieku. Kobiety młode borykają się głównie z problemem niezadowolenia z wyglądu i kształtu warg sromowych czy krocza np. po przebytym porodzie. Natomiast kobiety w okresie menopauzalnym skarżą się na takie dolegliwości jak suchość pochwy, ból podczas stosunku czy ciągłe podrażnienie okolic intymnych. W podeszłym wieku pacjentki często zmagają się z problemem nietrzymania moczu. Każda z wymienionych dolegliwości może w istotny sposób wpływać na funkcjonowanie ciała kobiety. To z kolei wpływa na spadek jej samooceny, zamknięcie w sobie i unikanie kontaktów intymnych. Ginekologia estetyczna przychodzi z pomocą wszystkim kobietom, które pragną poprawić wygląd i atrakcyjność zewnętrznych narządów płciowych oraz poprawić ich funkcje seksualne. Kobietom, które chcą podnieść komfort własnego życia seksualnego, poprawić samoocenę, ułatwić przeżywanie w pełni doznań erotycznych. Buduje nie tylko poczucie pewności siebie i wysoką samoocenę, ale i dobre samopoczucie.

Schorzenia, które dotychczas leczono wyłącznie operacyjnie, coraz częściej można zlikwidować za pomocą zabiegów bezinwazyjnych. W ten sposób można uniknąć okresu rekonwalescencji oraz ryzyka pojawienia się komplikacji pooperacyjnych. Do takich nowoczesnych metod zalicza się zabiegi laserowe MonaLisa Touch™.
Centrum Victoria jest w posiadaniu tego innowacyjnego lasera, który został stworzony z myślą o pięknie i komforcie intymnym kobiet. Terapie wykonane za pomocą tego lasera wyróżniają się bezpieczeństwem, brakiem inwazyjności oraz okresu rekonwalescencji.

Urządzenie Monalisa Touch rozwiązuje następujące problemy intymne:

LASEROTERAPIA POCHWY / LECZENIE WYSIŁKOWEGO NIETRZYMANIA MOCZU

– wskutek naturalnego porodu i po przekroczeniu 35. roku życia lub w okresie menopauzy, nawet 50 proc. kobiet skarży się na wysiłkowe nietrzymanie moczu lub luz i suchość w pochwie. Laser Monalisa Touch powoduje ujędrnienie, lepsze nawilżenie i obkurczenie ścianek pochwy. Już po pierwszym zabiegu następuje znaczna poprawa, a doznania seksualne potęgują się.

REWITALIZACJA I UJĘDRNIENIE ZEWNĘTRZNYCH MIEJSC INTYMNYCH

– skóra okolic intymnych tak samo, jak na twarzy lub ciele, wraz z wiekiem ulega procesom starzenia. Poprawę jędrności uzyskujemy przy użyciu lasera frakcyjnego CO2. Zabieg ujędrnia skórę miejsc intymnych, poprawia napięcie warg sromowych.

PLASTYKA WARG SROMOWYCH

– zbyt duże lub niesymetryczne wargi sromowe mogą być problemem estetycznym i przyczyną dolegliwości w codziennym funkcjonowaniu, w tym aktywności sportowej i seksualnej. Labioplastyka to laserowe zmniejszanie lub korekcja warg sromowych mniejszych.

Wskazania:

  • pomenopauzalna oraz poporodowa wiotkość ścianek pochwy
  • swędzenie, suchość, ból podczas stosunku
  • wysiłkowe nietrzymanie moczu
  • plastyka warg sromowych mniejszych (asymetria)
  • odmładzanie zewnętrznych narządów
  • niwelowanie blizn poporodowych
  • wybielanie warg sromowych i odbytu
  • poprawa wyglądu rozstępów

Na wszelkie pytania dotyczące ginekologii estetycznej odpowiemy drogą telefoniczną lub na Facebook’u.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *