19 Sty 0

Jasiek Kowalski

Dziękujemy pani Katarzynie Moszczyńskiej za to, że Jaś jest z nami :) dziękujemy za opiekę i wsparcie w szpitalu :)
18 Sty 0

Oliwka

Oliwka - nasz mały Promyczek 😊 dziękujemy dr. Sarapowi oraz Paniom położonym za wspaniałą opiekę i fachową pomoc w każdej kwesti.
17 Sty 0

Bartuś

Nasz Kochany Bartuś urodzony 09.12.2018r przez cc. Dziękuję Pani Doktor Moszczyńskiej za profesjonalne prowadzenie ciąży ale jak dla mnie również ludzkie podejście do pacjentki. Lekarz z powołania. Byłam spokojna że w dniu rozwiązania również mogłam liczyć na obecność Pani Doktor. Nie żałuję że wybrałam Ten gabinet. Każdemu kto pyta polecam. Poród został dzięki Pani odczarowany, a koło mnie jest mój skarb.
16 Sty 0

Tymon Załubka

Tymek Zadymek wraz z rodzicami- Anną i Jakubem z całego serca dziękują wspaniałej dr Katarzynie Moszczyńskiej za cudowną opiekę jaką nas objęła podczas całej ciąży i porodu. Pozdrawiamy serdecznie i ściskamy
15 Sty 0

Wojtek

Moje szczęście największe ❤️ od początku byliśmy pod opieką dr Sarapa 🙂 dziękujemy za troskę 😊 03.02.2017
14 Sty 0

Gaja i Jakub Sadurscy

Nasze cudeńka. Ciąże prowadzone przez P.Katarzynę Moszczyńską. Dziękujemy za wsparcie w tych niezwykłych dniach 💪😍Saduraski pozdrawiają!
13 Sty 0

Seweryn

Dziękujemy doktorowi Jerzemu Sarapowi za poprowadzenie w sposób profesjonalny, pełen ciepła i empatii ciąży :) której uwieńczeniem jest nasz synek Seweryn :) dziękujemy tez całemu personelowi centrum Victoria :) jesteście super :) Małgosia, Yaroslav i Seweryn
12 Sty 0

Lenka

Nasza Lenka właśnie skończyła 10 lat... Cudowna opieka Dr.Sarapa. Dziękujemy i Pozdrawiamy Ze Szkocji.
11 Sty 0

Magdalena Marta Gregorczyk

Dziękujemy Pani doktor Katarzynie Moszczyńskiej za opiekę podczas ciąży i okazane wielkie serce ❤️
10 Sty 0

Alicja Katarzyna Gregorczyk

Dziękujemy Pani doktor Katarzynie Moszczyńskiej za opiekę podczas ciąży i okazane wielkie serce ❤️
09 Sty 0

Piotruś

Najpiękniejszy czlowieczek ♥️ Piotruś urodzony 13.09.2016r. Ciąża prowadzona dzięki cudownej Pani Kasi Moszczynskiej. Najlepszy lekarz i kobieta anioł.
09 Sty 0

Helenka

Dziękujemy dr Kasi za naszą kolejną Chróśniaczke:) Przemiła, sympatyczna,pomocna i w ogóle naj naj kobieta. Monika i Bartek Chróśniak
12 Lip 0

Julian

Serdeczne podziękowania dla Dr Katarzyny Moszczyńskiej za opiekę i zaangażowanie oraz troskę. Ewelina Małecka, mama Juliana
08 Sty -

Wyślij zdjęcie

Wyślij do nas zdjęcie swojego dziecka korzystając z poniższego formularza a my zamieścimy je w naszej galerii zdjęć.
08 Sty 0

Hania Szwagrzyk

Podziękowania i wdzięczność kierujemy dla Pani dr Katarzyny Moszczyńskiej za zaangażowanie, ciepło, troskę oraz profesjonalne prowadzenie ciąży. Dziękujemy!!! Karolina, Hania i Marcin Szwagrzyk
18 Lip 0

Franek i Staś

W obu ciążach byłam pod opieką doktora Jerzego Sarapa i jeśli kiedykolwiek zdecyduję się na trzecią wybory lekarza będzie jasny! Nigdzie indziej nie spotkałam się z taką życzliwością i profesjonalizmem. Bardzo dziękujemy ! :)
21 Cze 0

Sara

Dziękujemy Pani dr Kasi Moszczyńskiej za prowadzenie ciąży, przemiłe, wspierające na duchu wizyty zakończone szczęśliwym rozwiązaniem.

Pozdrawiamy serdecznie, Agata i Sara

17 maja 0

Iga

Bardzo dziękujemy Panu Doktorowi Jerzemu Sarapowi za profesjonalną opiekę i zaangażowanie. Dziś Igunia jest naszym całym światem. Pozdrawiamy Joanna i Bartosz
12 maja 0

Franek Chróśniak

Bardzo dziękujemy Pani dr Kasi Moszczyńskiej za profesjonalne podejście do każdej wizyty i za każde ciepłe słowo:) Monika i Bartek Chróśniak
09 maja 0

Wiktoria i Zuzanna

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Panu Doktorowi Jerzemu Sarapowi za opiekę nad naszymi córeczkami w czasie ciąży. Miło wspominamy każdą wizytę:) Na każdej z wizyt otrzymywaliśmy wyczerpujące odpowiedzi na zadawane pytania a badania zawsze były wykonywane z dużą dokładnością. Cenimy Pana Doktora za profesjonalizm! Pozdrawiamy Kinga i Bartosz Maćkowiak!
04 maja 0

Adrianna Maria

Bardzo dziękujemy za opiekę i wsparcie Pani doktor Kasi Moszczyńskiej :) Jest pani cudowna :)
25 Kwi -

Wojtuś i Michalinka

Dziękujemy Panu Dr Jerzemu Sarapowi za opiekę nad naszą Mamą kiedy była z nami w ciąży. Wojtek lat 9 i Michalinka lat 6 :)
18 Kwi 0

Nataniel

Serdecznie dziękujemy za wspaniałą opiekę.
04 Mar 0

Dominika

Dziękujemy za wspaniałą opiekę dr Jerzemu Sarapowi.
03 Lut 0

Lenka

To już 7 lat za nami 😊 A my pamiętamy 😊 Dziękujemy za opiekę Dr.Sarapowi. Pozdrowienia ze Szkocji 😊
25 Lis 0

Krzyś Orwat

Chciałabym z mężem serdecznie podziękować dr. Jerzemu Sarapowi za przemiłe jak i profesjonalne poprowadzenie mojej ciąży. Pozdrawiam Ania Orwat
10 Wrz 0

Kornelka

Serdeczne podziękowania dla Pana Doktora Jerzego Sarapa oraz Katarzyny Moszczyńskiej za profesjonalne poprowadzenie ciąży. Dziękujemy za miłą atmosferę podczas każdej wizyty;-) Rodzice Kornelii - Przemek i Lila
29 maja 0

Borysek

Dziękujemy Panu Jerzemu który prowadził moją zagrożoną ciążę w zeszłym roku Profesjonalnie i z humorem! Taki właśnie jest Pan Jerzy. Dziś Borysek ma 17 miesięcy Pozdrawiamy!
21 Kwi 0
04 Mar 0

Paulina Meller

Jeszcze raz dziękujemy z całego serca Panu doktorowi Jerzemu Sarapowi za profesjonalną i wspaniałą opiekę przed i w trakcie ciąży. Dzięki Panu mamy teraz nasze największe szczęście-naszego kochanego synka, na którego tak długo czekaliśmy!!! pozdrawiamy serdecznie Paulina Kuba i Franciszek M. :)
04 Mar 0

Lena

Dziękujemy za miłe, profesjonalne i owocne prowadzenie ciąży. Wdzięczni rodzice.
04 Mar 0

Leszek i Lucyna

Dziękujemy za opiekę nad naszymi pociechami w okresie ciąży i podczas każdej wizyty.Nasze dzieciaczki są zdrowe a my szczęśliwi. Bardzo dziękujemy rodzice Szymusia i Wiktorii.
04 Mar 0

Hanna Stawicka

Dziękujemy Doktorowi Panu Jerzemu Sarapowi za wspaniałą opiekę :)
04 Mar 0

Wiktor i Oliwia

Dziękujemy Panu Doktorowi Sarapowi za profesjonalną opiekę podczas ciąży. Obie ciąże problemowe, wdzięczność tym bardziej większa.
02 Kwi 0

Julek

Dziękujemy Panu Doktorowi Sarapowi za wspaniałą, profesjonalną opiekę podczas ciąży jak również sympatyczną atmosferę podczas każdej wizyty. Dziękujemy z całego serca. Julek z rodzicami.
02 Kwi 0

rodzice Kamil i Magda

Dziękujemy doktorowi Panu Jerzemu Sarapowi za poprowadzenie ciąży, wdzięczni rodzice Kamil i Magda :)
19 Gru 0

Oskar

Dziękujemy najlepszemu doktorowi Panu Jerzemu Sarapowi za opiekę w okresie ciąży. Profesjonalne podejście do pacjentki. Wielkie zaangażowanie i ogromne serce. Wdzięczni rodzie Oskarka.