Ginekologia estetyczna – podstawowe informacje

GINEKOLOGIA ESTETYCZNA

Nasze Centrum już od kilku lat ma w swojej ofercie zabiegi z dziedziny ginekologii estetycznej. Są to zabiegi mało inwazyjne, nie wymagające hospitalizacji i długiej rekonwalescencji, natomiast prawie od razu poprawiające jakość życia seksualnego oraz usuwające źródła kompleksów. Nasze centrum dysponuje szerokim wachlarzem zabiegów, które w istotny sposób mogą podnieść komfort życia codziennego.

Zabiegi ginekologii estetycznej są dedykowane kobiecie w każdym wieku. Kobiety młode borykają się głównie z problemem niezadowolenia z wyglądu i kształtu warg sromowych czy krocza np. po przebytym porodzie. Natomiast kobiety w okresie menopauzalnym skarżą się na takie dolegliwości jak suchość pochwy, ból podczas stosunku czy ciągłe podrażnienie okolic intymnych. W podeszłym wieku pacjentki często zmagają się z problemem nietrzymania moczu. Każda z wymienionych dolegliwości może w istotny sposób wpływać na funkcjonowanie ciała kobiety. To z kolei wpływa na spadek jej samooceny, zamknięcie w sobie i unikanie kontaktów intymnych. Ginekologia estetyczna przychodzi z pomocą wszystkim kobietom, które pragną poprawić wygląd i atrakcyjność zewnętrznych narządów płciowych oraz poprawić ich funkcje seksualne. Kobietom, które chcą podnieść komfort własnego życia seksualnego, poprawić samoocenę, ułatwić przeżywanie w pełni doznań erotycznych. Buduje nie tylko poczucie pewności siebie i wysoką samoocenę, ale i dobre samopoczucie.

Schorzenia, które dotychczas leczono wyłącznie operacyjnie, coraz częściej można zlikwidować za pomocą zabiegów bezinwazyjnych. W ten sposób można uniknąć okresu rekonwalescencji oraz ryzyka pojawienia się komplikacji pooperacyjnych. Do takich nowoczesnych metod zalicza się zabiegi laserowe MonaLisa Touch™.
Centrum Victoria jest w posiadaniu tego innowacyjnego lasera, który został stworzony z myślą o pięknie i komforcie intymnym kobiet. Terapie wykonane za pomocą tego lasera wyróżniają się bezpieczeństwem, brakiem inwazyjności oraz okresu rekonwalescencji.

Urządzenie Monalisa Touch rozwiązuje następujące problemy intymne:

LASEROTERAPIA POCHWY / LECZENIE WYSIŁKOWEGO NIETRZYMANIA MOCZU

– wskutek naturalnego porodu i po przekroczeniu 35. roku życia lub w okresie menopauzy, nawet 50 proc. kobiet skarży się na wysiłkowe nietrzymanie moczu lub luz i suchość w pochwie. Laser Monalisa Touch powoduje ujędrnienie, lepsze nawilżenie i obkurczenie ścianek pochwy. Już po pierwszym zabiegu następuje znaczna poprawa, a doznania seksualne potęgują się.

REWITALIZACJA I UJĘDRNIENIE ZEWNĘTRZNYCH MIEJSC INTYMNYCH

– skóra okolic intymnych tak samo, jak na twarzy lub ciele, wraz z wiekiem ulega procesom starzenia. Poprawę jędrności uzyskujemy przy użyciu lasera frakcyjnego CO2. Zabieg ujędrnia skórę miejsc intymnych, poprawia napięcie warg sromowych.

PLASTYKA WARG SROMOWYCH

– zbyt duże lub niesymetryczne wargi sromowe mogą być problemem estetycznym i przyczyną dolegliwości w codziennym funkcjonowaniu, w tym aktywności sportowej i seksualnej. Labioplastyka to laserowe zmniejszanie lub korekcja warg sromowych mniejszych.

Wskazania:

  • pomenopauzalna oraz poporodowa wiotkość ścianek pochwy
  • swędzenie, suchość, ból podczas stosunku
  • wysiłkowe nietrzymanie moczu
  • plastyka warg sromowych mniejszych (asymetria)
  • odmładzanie zewnętrznych narządów
  • niwelowanie blizn poporodowych
  • wybielanie warg sromowych i odbytu
  • poprawa wyglądu rozstępów

Na wszelkie pytania dotyczące ginekologii estetycznej odpowiemy drogą telefoniczną lub na Facebook’u.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.