Historia Centrum

Prywatne Centrum Ginekologiczno-Położnicze „VICTORIA” powstało w 1999 roku z inicjatywy dr n. med. Jerzego Sarapa. Początkowo placówka mieściła się w małym lokalu przy ul. Podhalańskiej 7 w Bydgoszczy, jednak w 2004 roku przeniosła się do nowoczesnych i komfortowych pomieszczeń przy ul. Kurpińskiego 12, gdzie znajduje się do dzisiaj.

Od samego początku działalności, priorytetem Centrum było zapewnienie kompleksowej opieki ginekologicznej i położniczej na najwyższym poziomie. Dzięki doświadczeniu i wiedzy dr n.med. Jerzego Sarapa, a także zaangażowaniu całego zespołu lekarzy i personelu medycznego, Centrum „VICTORIA” zyskało renomę i zaufanie pacjentek z całej Polski.

W ciągu lat placówka rozwijała się, wprowadzając nowe specjalizacje, takie jak endokrynologia czy ginekologia estetyczna. Dzięki temu pacjentki Centrum „VICTORIA” mają dostęp do kompleksowej i indywidualnie dobranej opieki medycznej.

Dziś Prywatne Centrum Ginekologiczno-Położnicze „VICTORIA” to nowoczesna placówka medyczna, wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny i leczniczy. Doświadczony zespół lekarzy, położnych i innych specjalistów zapewnia pacjentkom kompleksową i profesjonalną opiekę.

Scroll to Top
Umów wizytę