Zabiegi ginekologiczne

W naszym Centrum oferujemy szereg diagnostycznych zabiegów, które pozwalają na szybką i skuteczną diagnozę schorzeń ginekologicznych.

Diagnostyczne wyłyżeczkowanie ścian jamy macicy

Diagnostyczne wyłyżeczkowanie ścian jamy macicy jest jednym z badań diagnostycznych, które umożliwiają pobranie wycinka błony śluzowej z wnętrza macicy w celu dalszej analizy.

Nadżerki

Nadżerki okolic intymnych to schorzenie, które dotyka głównie kobiety i polega na występowaniu otwartych ran lub wrzodów na błonie śluzowej warg sromowych, sromie, pochwie czy na szyjce macicy.

Kriochirurgia

To metoda chłodzenia nadżerki za pomocą podtlenku azotu, aż do momentu uzyskania jej destrukcji. Jest zabiegiem bezpiecznym, bezkrwawym i prawie bezbolesnym.

Elektrokonizacja szyjki macicy

To metoda terapeutyczno-diagnostyczna stosowana w przypadku nieprawidłowego wyniku badania cytologicznego lub kolposkopii. Za pomocą działania prądu o niskim napięciu pobiera się materiał niezbędny do wykonania dalszej diagnostyki.

Kolposkopia

Kolposkopia to jedna z metod diagnostyki ginekologicznej, która polega na dokładnym oglądaniu szyjki macicy, pochwy oraz sromu w celu wykrycia nieprawidłowości. Zabieg ten jest wykonywany przez specjalistę ginekologa za pomocą kolposkopu…

Scroll to Top
Umów wizytę